Profesjonalny Duch, duch Rzemieślnika, Nasze uporczywość przynosi nam sukces! Współpraca z nami oznacza współpracę z technologią, jakością i kredytem!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Piła diamentowa na sprzedaż
dobra jakość Piła diamentowa na sprzedaż
Opinie klientów
Dobra firma, która jest wiarygodna i prowadzimy z tobą interesy przez pięć lat, czuję się bardzo bezpieczna.

—— Safir Jose Bello

Zamawiam z tobą narzędzia diamentowe na wiele lat, dobrej jakości prodcuts i wygodne severive sprawiają, że bardzo cię tępię

—— Dick Buchanan

Im Online Czat teraz

China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd. China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd.
Office Building Reception Desk Our workshop Inside of our office Freshmen trained in U.S.A. Stone Fair Quality Inspection

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Na calym swiecie
marki : CPEC
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 50000-800000
Rok założenia : 2004
pc Export : 70% - 80%
Od momentu założenia w 2004 r. Koncentrujemy wszystkie nasze zasoby na materiałach ściernych i narzędziach diamentowych. W ciągu ostatnich 14 lat nie pamiętamy, ile trudności udało nam się przezwyciężyć i ile przedsięwzięć doświadczyliśmy, teraz jesteśmy z siebie dumni, ponieważ wciąż żyjemy i idziemy z przodu. Nie wiemy, z jakimi zagrożeniami będziemy musieli się zmierzyć w przyszłości, ale nie martwimy się o to, ponieważ jesteśmy teraz potężni w tej branży.

Obecnie tworzymy nie tylko zaawansowane automatyczne linie produkcyjne, ale także utrzymujemy tradycyjne technologie w naszych warsztatach. Oznacza to, że nie tylko jesteśmy w stanie wytwarzać duże zamówienia przy znacznie niższych kosztach, ale także mamy możliwość wytwarzania specjalnych narzędzi diamentowych przez doświadczonych techników. Szczerze mówiąc na razie łatwo jest znaleźć fabrykę, która produkuje w ogromnych ilościach z automatycznymi liniami produkcyjnymi, ale bardzo trudno jest znaleźć fabrykę, która ma naprawdę wystarczającą liczbę techników, którzy potrafią zrobić specjalne narzędzia za pomocą rąk i uczuć. Są naszymi skarbami, są naszymi zdolnościami. Sprawiają, że nasza firma różni się od innych producentów.

W każdym razie, to, co wybierasz, oznacza, że ​​wybierasz technologię, wybierasz jakość, wybierasz ducha rzemieślnika, na co nalegamy od 14 lat!

Szczegóły kontaktu
China Porcelain & Electric (Henan) Co., Ltd.

Tel: 86-371-63690210-8:30-17:30

Faks: 86-371-63690211

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)